בניית אתרים

בניית אתרים מבוססי וורדפרס

בניית אתרים מבוססי וורדפרס

מרכיב חשוב מאוד בנושא קידום האתר הוא כמובן בניית האתר עצמו. חלק מכובד מלקוחותינו מגיע אלינו ללא אתר אינטרנט, ולמעשה אנחנו מייצרים ובונים עבור אותו לקוח אתר כחלק אינטגרלי מהשירות שלנו.

מבחינתנו המערכת הטובה ביותר לבניית אתרים כיום היא מערכת וורדפרס: מדובר על מערכת לניהול תוכן (CMS) בעלת קוד פתוח וממשק נוח, וכמו כן פונקציונלית מאוד לקידום אתרים.

מה זה וורדפרס?

אז כפי שאמרנו, מדובר על מערכת קוד פתוח לניהול אתר. היא הפכה פופולרית מאוד בעולם עד שעשרות אחוזים מאתרי האינטרנט היום בנויים על וורדפרס. הקלות שבה אפשר להקים אתר אינטרנט ולתחזק אותו יצרה לוורדפרס את שמה הטוב. אנחנו כמובן מעריכים במיוחד את שוק התוספים והפלאגינים החינמי שמאפשר לשפר את יכולות הבסיס של המערכת – גם ברמת בניית האתר עצמו, וגם ברמת הקידום האורגני שלו.

בניית אתר וורדפרס – כל השלבים

כאשר אנו ניגשים להתחיל לבנות אתר וורדפרס ללקוחותינו, אנחנו קודם כל מוודאים שמצאנו שרת אחסון מתאים שנוכל להקים על בסיסו את המערכת. כיום ישנם המון אופציות, חלקן בארץ וחלקן בחו"ל, לאחסון אתרי וורדפרס מהיר ואיכותי.

לאחר שהחלטנו על אחסון אנו מקימים את המערכת. ברוב חברות האחסון ישנה אופציה להתקין את וורדפרס ממש בקליק אחד. אנו כמובן נגדיר את הגדרות הבסיס של המערכת על מנת שתעבוד כמו שצריך: שפת המערכת, תאריך, מבנה קישורים, תוספים רלוונטיים ועוד.

אלמנטור: תוסף חזק ביותר שמשנה את שוק בניית האתרים

בשנים האחרונות קם תוסף חדש בשם אלמנטור, שהוא למעשה בונה אתרים (BUILDER) שמאפשר לבנות אתרי אינטרנט ביעילות ובקלות, גם לאלה שאינם יודעים לקודד. ההתקנה שלו פשוטה ביותר ומבוצעת מסקשן התוספים במערכת הוורדפרס שלכם. התוסף הוא חינמי אך גרסה זו מוגבלת בכמות הפיצ'רים, בהנחה שתרצו להגדיל את היכולות של התוסף ולבנות אתרים מורכבים יותר, היינו כמובן ממליצים לכם לרכוש את אלמנטור פרו שהוא כמובן בתשלום.

תוסף יוסט (YOAST) – אולר שווצרי ל-SEO

אי אפשר שלא להזכיר את התוסף הותיק יוסט לקידום אתרים בוורדפרס. על אף שקמו עוד תוספים רבים וטובים אחרים שעוזרים לנו בתהליך קידום אתרים אורגני, יוסט הוא ותיק, יעיל ותמיד עושה את העבודה. גם הוא תוסף חינמי שמותקן בקלות מאזור התוספים של המערכת. לאחר כן בעצם הוא נצמד לכל דף שאנחנו פותחים, ומאפשר להגדיר תגיות מטה והגדרות SEO שונות בקלות ובמהירות

לסיכום

בניית אתרים במקרים מסוימים היא חלק מתוך שירות קידום האתרים שלנו. אנו בונים את האתרים בוורדפרס וממליצים לכל אדם בתחום לבנות את האתר שלו סביבה. בכל מקרה של שאלה או טיפ אתם כמובן מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח מאוד להשיב לכם.